Dijkstra Draisma appartementen

Nieuwbouw 40 appartementen, De Vuister Westerkoog

Koog aan de Zaan
In opdracht van:
Parteon
In samenwerking met:
TenBrasWestinga

De Vuister Westerkoog

In Westerkoog, gelegen in Koog aan de Zaan, realiseren we voor woningcorporatie Parteon een nieuw multifunctioneel buurtcentrum met 40 appartementen. Dit nieuwe gebouw is duurzaam, de appartementen worden deels in onze woningfabriek ontwikkeld en op locatie met zo min mogelijk milieubelasting gemonteerd. De gevels worden geïsoleerd met biobased isolatiemateriaal.

Start van de bouw

22 april 2025

Vandaag vierden we een feestelijke mijlpaal in Koog aan de Zaan, waar we officieel zijn gestart met de bouw van De Vuister. Niet alleen op de bouwplaats stond De Vuister gister centraal: Terwijl in Koog aan de Zaan het startsein wordt gegeven, draait de productie in Dokkum al op volle toeren.

Ondertekenmoment NH Bouwstroom

Tijdens de tweedaagse NH Bouwstroom op woensdag 24 en donderdag 25 april 2024, waar het samenwerken aan kwalitatief duurzame en betaalbare woningen in Noord-Holland centraal staat, vond het ondertekenmoment van dit bijzondere project plaats. Biense Dijkstra van BGDD en Monique Kwaak van Parteon ondertekenden op symbolische wijze de overeenkomst. De bouw start begin 2025, op naar een duurzame toekomst in Westerkoog.